O nás

Historie společnosti IMCA se traduje již od roku 1993, kdy jsme začali spolupracovat tehdy s největším výrobcem plastových otvorových výplní v České Republice, společností HOCO Bauelemente. Patřili jsme řadu let mezi největší prodejce oken HOCO, získali řadu ocenění a tisíce spokojených zákazníků.

V roce 2013 se společnost HOCO Bauelemente rozhodla odejít z českého trhu. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem a praxi jsme se rozhodli začít vyrábět okna vlastní pod značkou IMCA. Okna IMCA vyrábíme pouze z kvalitních a ověřených profilů předních výrobců. Naše výrobní závody disponují moderními výrobními linkami a všechny výrobky jsou navíc podrobeny důkladnou kontrolou kvality. Stojíme si za kvalitou našich oken a jako důkaz nabízíme našim zákazníkům nadstandardní záruku 5 let.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu plastových profilů od levnějších - 5ti komorových po nejluxusnější - 7mi komorové od výrobců VEKA, REHAU nebo BRUGMANN. Díky tomu jsme schopni oproti naší konkurenci nabízet nejen vysoce kvalitní, ale hlavně cenově dostupné okenní a dveřní výplně, které uspokojí požadavky každého zákazníka.

V roce 2014 jsme se rozhodli investovat do moderního informačního systému, který umožní Vám, našim zákazníkům, získat ihned aktuální ceny plastových oken v našem ONLINE KALKULÁTORU. Oproti konkurenci jsou naše ceny naprosto transparentní. Nemusíme nic skrývat, protože jsme si jistí, že Vám vždy nabízíme to nejlepší a cenově nejdostupnější na trhu. Kalkulátor bude k dispozici koncem roku 2014.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete s kvalitou našich služeb spokojeni.

Ondřej Štěpánek, jednatel společnosti