Hliníková okna

PONZIO PE68/PE68HI

Parametry:

  • Výrobce: Ponzio
  • Stavební hloubka: 68 mm
  • Počet komor (rám/křídlo): 3/3
  • Počet těsnění: 3
  • Koeficient Uf: od 1,8/1,4 W/(m²K)
  • Koeficient Ug: 0,5 W/(m²K)
  • Koeficient Ud: od 0,93/0,84 W/(m²K)*
  • Standardní kování: WinkhausactivPilot
* při použití izolačního trojskla s Ug = 0,5 W/(m²K)

Barevné možnosti:

Zlatý dub
Višeň
Třešeň
Starý dub
RAL 9006
RAL 8019
Palisandr
Ořech
Mahagon
Jabloň
Dorato
Borovice
Bílá
Antický dub

Kvalitní hliníkový profil v tříkomorovém provedení s přerušeným tepelným mostem.Stavební hloubka rámu je 68 mm a hloubka křídla je 76 mm.

V křídle je ve standardu „euro“ drážka, která umožňuje montáž celoobvodového kování tak, jak ho známe u dřevěných, nebo plastových oken. Přerušení tepelného mostu je provedeno kompozitem o šířce 32mm. Těsnění je ve všech třech rovinách, dvouřadé dorazové a středové. Díky moderním těsnícím elementům není třeba používat okapničku, což výrazně pozitivně ovlivňuje vzhled a estetičnost prvku. Tříkomorová konstrukce profilu Ponzio PE68 poskytuje vysokou tuhost profilů a umožňuje tak provádět výstavbu konstrukcí o značně velkých rozměrech.

Okna jsou plně kompatibilní s dveřmi řady PE-68. Ve verzi PE 68+ s vyplněnou podskelní komorou Uf dosahuje hodnoty od 1,5 W/m2K.

V provedení Ponzio PE 68 HI je do profilu rámu a křídla vkládána tepelně izolační vložka a tím je dosaženo ještě lepších termoizolačních hodnot.

Chcete vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, nebo zajistit nezávazné zaměření pro Vaše nová okna, dveře nebo vrata? Kontaktujte nás prostřednictvím formulářů níže. Naši odborníci Vám poradí s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Mám zájem o
nezávaznou cenovou nabídku

Vypracování nabídky je velmi snadné - stačí nám poslat několik základních informací o tom, co potřebujete a jaké jsou Vaše požadavky. Následně Vám připravíme individuální nabídku s konkrétními cenami.

Chci cenovou nabídku

Mám zájem o
nezávazné zaměření

Nechte naše odborníky provést zdarma zaměření přímo na místě stavby. Na základě těchto údajů Vám vypracujeme individuální a nezávaznou cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Chci zaměření