Plastové balkonové dveře

Sklopně posuvné balkonové dveře

Parametry:

  • Dostupné v profilových systémech: VEKA Softline 82 MD, VEKA Artline 82 MD, VEKA Softline 70 AD, OVLO Classic, REHAU Synego, Gealan S8000, Gealan S9000
  • Profilová třída: A/B
  • Stavební hloubka: 70-82 mm
  • Počet komor (rám/křídlo): 5-7
  • Počet těsnění: 2-3
  • Koeficient Uf: až 0,89 W/(m²K)
  • Koeficient Ug: až 0,5 W/(m²K)
  • Koeficient Uw: 0,74 W/(m²K)
  • Standardní kování: ROTO, Winkhaus

Barevné možnosti:

Zlatý dub
Winchester
Tmavý dub
Šedá struktura dřeva
Ořech
Mahagon
Čokoládová hnědá
Černá Ulti Matt
Antracit struktura dřeva
Antracit hladký

Woodec Turner Oak Malt
Siena PN noche
Oregon
Měkká třešeň
Mechově zelená
Macore
Kartáčovaný hliník
Irský dub
Dub Sheffield světlý
Dub Sheffield šedý
Douglas
Bříza
Břidlice šedá hladká
Borovice
Amaretto třešeň

Posuvné balkonové dveře typu PSK vychází z konstrukce standardních balkonových dveří. V zavřeném stavu je křídlo dovřeno k rámu. Otočením kliky do polohy otevřeno se křídlo uvolní, posune směrem dovnitř místnosti a lze ho posouvat do strany. Křídlo se pohybuje po kolejnici rovnoběžně s rámem.

Sklopně posuvné dveře (PSK) jsou již řadu let osvědčeným řešením pro vchody na balkony a terasy. Posuvné dveře vyrábíme ze stejných profilů jako naše okna, takže se mohou pochlubit stejně skvělými vlastnostmi jako naše okenní systémy. Výhodou konstrukčního řešení sklopně posuvných dveří je především výrazná úspora místa v prostorech, kde by vám překáželo otevřené křídlo.Další bezesporná výhoda je možnost ventilace, kdy je dveřní křídlo vyklopené na způsob oken nebo plastových dveří.

Chcete vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, nebo zajistit nezávazné zaměření pro Vaše nová okna, dveře nebo vrata? Kontaktujte nás prostřednictvím formulářů níže. Naši odborníci Vám poradí s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Mám zájem o
nezávaznou cenovou nabídku

Vypracování nabídky je velmi snadné - stačí nám poslat několik základních informací o tom, co potřebujete a jaké jsou Vaše požadavky. Následně Vám připravíme individuální nabídku s konkrétními cenami.

Chci cenovou nabídku

Mám zájem o
nezávazné zaměření

Nechte naše odborníky provést zdarma zaměření přímo na místě stavby. Na základě těchto údajů Vám vypracujeme individuální a nezávaznou cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Chci zaměření