Venkovní rolety

Předokenní roleta RADIX

  • Ovládání žaluzie: manuální/motorem
  • Lamena: hliníková

Roleta se zaomítacím boxem C0VERT

  • Ovládání žaluzie: manuální/motorem
  • Lamena: hliníková

Nadokenní roleta COMBI

  • Ovládání žaluzie: manuální/motorem
  • Lamena: hliníková

Předokenní rolety

Venkovní rolety jsou čím dál častěji volené stínění do novostaveb nebo též při rekonstrukci. Nejen že jsou skvělé pro vytvoření optimálního klimatu v místnosti uvnitř domova, ale také nepropustí tolik hluku z venkovního prostředí. Venkovní rolety můžete volit předokenní, nadokenní nebo se zaomítacím boxem.

Různé možnosti ovládání a designu

Předokenní rolety se volí jako dodatečná montáž k již hotovým oknům a fasádě. Box na navíjení lamel je umístěný před rámem okna. Je viditelný z venčí. Roleta se zaomítacím boxem a nadokenní rolety jsou vhodné do novostaveb a k rekonstrukci. Zaomítací box je schránka, do které se navíjí roleta. Schránka s roletou je umístěná ve zdi nad okenním rámem. Nadokenní rolety jsou takové, kdy je montáž provedena nad okno.

Všechny tyto rolety lze ovládat manuálně pomocí provázku nebo motorem, který se ovládá tlačítkem nebo ovladačem. Lamely rolet jsou převážně hliníkové v různých barevných provedeních. Box do kterého se navíjí roleta je plastový, též v různých barvách a zatepluje se klasicky polystyrénem jako fasáda domu. U předokenních rolet můžete volit box různých tvarů. V nabídce je zkosený tvar, půlkulatý anebo plně kulatý tvar.

Doplňkové funkce a příslušenství

K venkovním roletám lze přikoupit i příslušenství jako například zabudovanou síť proti hmyzu nebo zamykání. Zamykat je možné koncovou lamelu, třetí lamelu anebo jde přikoupit mechanická západka.

Neváhejte a ozvěte se nám s poptávkou o nezávaznou cenovou nabídku. Rádi vám ve všem vyhovíme a budeme vám vždy k dispozici, kdykoliv budete mít nějaké dotazy.