Plastová okna a dveře

ÚvodProdukty Plastová okna a dveře

Výměna plastových oken ve stávající budově přináší majiteli nemovitosti mnoho předností, jako je například lepší izolace stěn, zvýšení estetického vzhledu domu, snížení hlučnosti nebo prašnosti a v neposlední řadě i úsporu elektrické energie.

Plastová okna a dveře jsou v dnešní době velmi populární volbou jak pro domy, tak i pro byty. A to nejen proto, že nabízejí celou paletu výhod oproti tradičním dřevěným nebo hliníkovým oknům a dveřím. Mezi hlavní faktory patří vysoká izolační hodnota, odolnost vůči povětrnostním vlivům, minimální údržba, dlouhá životnost i moderní vzhled.

Plastová okna a dveře jsou vyráběna z PVC materiálu, který je lehký, ale zároveň velmi pevný a odolný. Taková okna a dveře zajišťují významnou úsporu energie v důsledku snížení tepelných ztrát, neboť jsou charakteristická vysokým stupněm izolace díky vícekomorovému systému.

Plastové dveře jsou vhodnou volbou pro novostavby, protože nabízejí vysoké izolační vlastnosti, odolnost vůči povětrnostním vlivům i snadnou a pohodlnou údržbu. Při výběru plastových dveří do novostavby je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou velikost a tvar dveří, požadovaná tepelná izolace, bezpečnostní prvky, vzhled a orientace domu. Velikost i tvar dveří je důležité zvolit v souladu s celkovým architektonickým návrhem domu tak, aby nikterak nenarušovaly celkový ráz nemovitosti. Je podstatné zohlednit kýženou tepelnou izolaci, protože dveře mohou být místem, kudy uniká značné množství tepla. Vhodné jsou dveře s vysokou izolační účinností, jenž zabezpečí snížení nákladů na vytápění, potažmo chlazení domu. Bezpečnost je rovněž důležitým faktorem při výběru dveří. Doporučuje se volit dveře s kvalitními zabezpečovacími prvky, jako jsou vícebodové zámky, dvojitá skla a bezpečnostní panty. Je nutné vzít v úvahu i individuální finanční možnosti, jelikož výměna oken může být do určité míry nákladnou záležitostí. Pokud žijete v bytě, musíte také zvážit případné požadavky vaší správy domu nebo společenství vlastníků bytů. Plastové dveře jsou k dispozici v různých barvách a vzorech, takže klient má možnost vybrat si variantu, která nejlépe odpovídá jeho požadavkům.

Výměna oken a dveří v rodinném i bytovém domě

Při výměně oken a dveří je důležité vybírat kvalitní materiály a v první řadě spolehlivé produkty od renomovaného výrobce a dále se zaměřit na zajištění správné a bezchybné instalace. Nespolehlivá instalace může totiž způsobit problémy spojené s izolací a vytvořit nežádoucí vzhled oken či dveří. Při potenciálním výběru levných plastových oken a dveří je významné zohlednit typ plastových profilů. I přestože mohou být některé levnější produkty dostatečně lákavé prostřednictvím nižších finančních nákladů, mohou poskytovat nižší kvalitu výrobku. A to v konečném důsledku může ohrozit výsledek realizace spojený s rizikem předčasné opravy nebo dokonce kompletní výměny plastových oken v rodinném domě.

Montáž plastových oken a dveří

Naše firma se specializuje zejména na prodej a montáž plastových oken a dveří od špičkového výrobce oken Rehau. Nabízíme široký sortiment designů a různých barev, včetně velkoplošných profilů, specifické okenní elementy ve všech odstínech a s nevyčerpatelným sortimentem povrchových struktur. Toto vše je navíc podloženo výbornými statickými vlastnostmi, pevností, odolností a zvukovou izolací zvyšující komfort. Předností výrobků Rehau je perfektní sladění rámů oken se systémem domovních a balkónových dveří. Podmanivá podoba díky technologii HDF, dokonalé provedení a skvělá funkčnost vytváří z oken a dveří Rehau nebývalý požitek z jejich užívání.

Nabízíme rovněž produkty od světového lídra v oblasti výroby plastových oken, společnosti Veka. Zde je zákazníkům poskytnut výběr z nespočtu produktových řad, lišících se mírou termoizolace, účelem použití a samozřejmě i designem. Nicméně jednotlivé artikly Veka sjednocuje jeden spojující parametr, a to prvotřídní německá kvalita všech poskytovaných produktů a zodpovědný přístup k životnímu prostředí zajištěný během celého výrobního procesu.

Návrh, prodej, zaměření a montáž

Naše společnosti IMCA CZ s. r. o. nabízí profesionální služby v oblasti návrhů, prodeje, zaměření a montáže plastových oken a dveří Praha a výměnu oken a dveří v bytech Praha podložených odbornou konzultací a přívětivou diskuzí se zákazníkem tak, aby bylo přesně vyhověno jeho přáním a požadavkům.