ISOLINE

Parametry:

  • Ovládání žaluzie: řetízkové ovládání (umožňuje jak naklápění, tak stahování lamel)
  • Rozměry lamel: 25 mm x 0,18 mm ; 25 mm x 0,21 mm; 16 mm x 0,21 mm
  • Horní profil: 42,5 x 25x 19,4 mm, materiál válcovaný pozinkovaný plech
  • Dolní profil: materiál válcovaný pozinkovaný plech

Katalogy ke stažení:

Barevné možnosti:

Bronz
RAL 1013
RAL 7016
RAL 8003
RAL 8004
RAL 8017
RAL 8023
RAL 9006
RAL 9010
Zlatá

Nabízíme kvalitní venkovní žaluzie od českého výrobce KASKO, jehož jsme certifikovaným partnerem.

Jedním ze základních modelů produktové řady ISOLINE jsou horizontální žaluzie ISOLINE. Jedná se o interiérovou žaluzie od českého výrobce KAKSO a určené jsou prakticky pro všechny typy plastových i dřevěných oken. Dodávány jsou s plastovými bočními krytkami převodovek a díky konstrukčnímu řešení je při montáži možné přizpůsobit polohu převodovek v rozmezí 5 mm. Mezi největší výhody horizontální žaluzie ISOLINE patří jednoduchost ovládání a rychlost montáže spolu s nutností minimální údržby a cenovou dostupností. Díky těmto kvalitám se staly tyto vnitřní žaluzie nejpoužívanějším stíněním u plastových oken a euro oken.

Žaluzie vám dodáme dle vaší volby buď ve standardním nebo domykatelném provedení. V případě domykatelného provedení je po dovření lamel minimalizován prostup světla skrze lamely a vy si tak doma můžete zajistit naprosté přítmí, které se perfektně hodí v případě, že se třeba potřebujete pořádně vyspat po směnném provozu i ve dne.

Více informací o horizontálních žaluziích ISOLINE si můžete přečíst v našem katalogu.

Není pochyb, že se jedná o nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Nabízí totiž možnost výběru z velké barevné škály, díky čemuž je můžete jednoduše a harmonicky sladit s barvami v místnosti. Čímž si dotvoříte příjemnou atmosféru dle vaše vkusu v každé místnosti. Ne jen že mají funkci ochrany proti slunečním paprskům, ale můžete je také využít k regulaci světla, které prostupuje do pokoje a navíc střeží také vaše soukromí a brání nevítaným pohledům.

Máte-li zájem dozvědět se více, neváhejte nás oslovit. Rádi vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídky. Popřípadě vám přijedeme nezávazně zaměřit rozměry žaluzií pro vaše stávající nebo nová okna, dveře či vrata. Vyplňte kontaktní formulář níže nebo zavolejte. Naši zkušení odborníci vám poradí s výběrem produktů tak, aby odpovídaly ne jen vašim požadavkům a potřebám, ale také vašim tužbám.

Chcete vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, nebo zajistit nezávazné zaměření pro Vaše nová okna, dveře nebo vrata? Kontaktujte nás prostřednictvím formulářů níže. Naši odborníci Vám poradí s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Mám zájem o
nezávaznou cenovou nabídku

Vypracování nabídky je velmi snadné - stačí nám poslat několik základních informací o tom, co potřebujete a jaké jsou Vaše požadavky. Následně Vám připravíme individuální nabídku s konkrétními cenami.

Chci cenovou nabídku

Mám zájem o
nezávazné zaměření

Nechte naše odborníky provést zdarma zaměření přímo na místě stavby. Na základě těchto údajů Vám vypracujeme individuální a nezávaznou cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Chci zaměření