OVLO Classic AD

Parametry:

  • Výrobce: Dovista, Dánsko
  • Profilová třída: B
  • Stavební hloubka: 80 mm
  • Počet komor (rám/křídlo): 6/5
  • Počet těsnění: 2
  • Koeficient Uf: 1,1 W/(m²K)
  • Koeficient Ug: 1,1 W/(m²K)
  • Koeficient Uw: od 0,89 W/(m²K)*
  • Standardní kování: Winkhaus activPilot

* při použití izolačního trojskla s Ug = 0,5 W/(m²K)

Katalogy ke stažení:

Barevné možnosti:

Zlatý dub
Winchester
Tmavý dub
Šedá struktura dřeva
Ořech
Mahagon
Čokoládová hnědá
Černá Ulti Matt
Antracit struktura dřeva
Antracit hladký

Woodec Turner Oak Malt
Siena PN noche
Oregon
Měkká třešeň
Mechově zelená
Macore
Kartáčovaný hliník
Irský dub
Dub Sheffield světlý
Dub Sheffield šedý
Douglas
Bříza
Břidlice šedá hladká
Borovice
Amaretto třešeň

Profilový systém od Dánského výrobce Dovista (Dobroplast) se stavební hloubkou 80 mm, 6 komorami, vyznačující se vynikajícími termoizolačními vlastnostmi za bezkonkurenční ceny.

Silný profil se zvýšenou tuhostí zaručuje větší volnost při navrhování konstrukcí oken. Panenskou bílou a diamantový lesk profilů zajišťuje vysoce kvalitní PVC. Jemné zaoblení dodává profilu moderní a elegantní vzhled. Odolný vůči nečistotám a atmosférickým vlivům, snadno se udržuje v čistotě. Při použití trojskla se součinitelem U=0.7 Wm2K můžete uspořit až 20% výdajů na vytápění. Značkový systém kování Winkhaus activPilot zajišťuje komfort obsluhy a vysokou úroveň bezpečnosti. Potřebnou těsnost zaručuje těsnění z EPDM.

Systém OVLO Classic se vyrábí ve dvou variantách. Rovný (s rovným křídlem) nebo oblý (s předsazeným křídlem) při pohledu z exteriéru. Díky svým vlastnostem je vhodný jak pro rekonstrukce, tak do novostaveb.

Chcete vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, nebo zajistit nezávazné zaměření pro Vaše nová okna, dveře nebo vrata? Kontaktujte nás prostřednictvím formulářů níže. Naši odborníci Vám poradí s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Mám zájem o
nezávaznou cenovou nabídku

Vypracování nabídky je velmi snadné - stačí nám poslat několik základních informací o tom, co potřebujete a jaké jsou Vaše požadavky. Následně Vám připravíme individuální nabídku s konkrétními cenami.

Chci cenovou nabídku

Mám zájem o
nezávazné zaměření

Nechte naše odborníky provést zdarma zaměření přímo na místě stavby. Na základě těchto údajů Vám vypracujeme individuální a nezávaznou cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Chci zaměření