Plastová okna

REHAU Synego MD

Parametry:

  • Výrobce: REHAU, Německo
  • Profilová třída: B
  • Stavební hloubka: 80 mm
  • Počet komor (rám/křídlo): 7/6
  • Počet těsnění: 3
  • Koeficient Uf: 0,94 W/(m²K)
  • Koeficient Ug: 1,1 W/(m²K)
  • Koeficient Uw: od 0,72 W/(m²K)*
  • Standardní kování: Roto NX Advance

* při použití izolačního trojskla s Ug = 0,5 W/(m²K)

Katalogy ke stažení:

Barevné možnosti:

Zlatý dub
Winchester
Tmavý dub
Šedá struktura dřeva
Ořech
Mahagon
Čokoládová hnědá
Černá Ulti Matt
Antracit struktura dřeva
Antracit hladký

Woodec Turner Oak Malt
Siena PN noche
Oregon
Měkká třešeň
Mechově zelená
Macore
Kartáčovaný hliník
Irský dub
Dub Sheffield světlý
Dub Sheffield šedý
Douglas
Bříza
Břidlice šedá hladká
Borovice
Amaretto třešeň

Špičkový 7mi komorový systém profilů Rehau Synego je exkluzivním produktem v naší nabídce. Využívá nejvyspělejší technologie německé firmy REHAU v kombinací s celoobvodovým kováním Roto NX Advance. Profily vytvořené podle nejnovějších výpočetních metod zajišťují skvělou tepelnou izolaci, optimální stabilitu profilu a vysokou nosnost i při těžkém zasklení.

Tři obvodová těsnění z kvalitního pružného materiálu s dlouhou životností zaručují trvale vynikající kvalitu oken a poskytují spolehlivou ochranu proti průvanu a vlhkosti. Stavební hloubka 80 mm se standardním středovým těsněním zaručuje vynikající ochranu proti hluku.

Dokonalé okno dotváří možnost použití technologie nulového sváru V-Perfect u oken v dekoru. Okna REHAU Synego MD splňují ty nejnáročnější požadavky zákazníka, garantují dlouhou životnost a energetickou úspornost.

Chcete vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, nebo zajistit nezávazné zaměření pro Vaše nová okna, dveře nebo vrata? Kontaktujte nás prostřednictvím formulářů níže. Naši odborníci Vám poradí s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Mám zájem o
nezávaznou cenovou nabídku

Vypracování nabídky je velmi snadné - stačí nám poslat několik základních informací o tom, co potřebujete a jaké jsou Vaše požadavky. Následně Vám připravíme individuální nabídku s konkrétními cenami.

Chci cenovou nabídku

Mám zájem o
nezávazné zaměření

Nechte naše odborníky provést zdarma zaměření přímo na místě stavby. Na základě těchto údajů Vám vypracujeme individuální a nezávaznou cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Chci zaměření