Plastová okna

VEKA Softline 82 MD

Parametry:

  • Výrobce: VEKA, Německo
  • Profilová třída: A
  • Stavební hloubka: 82 mm
  • Počet komor (rám/křídlo): 7/6
  • Počet těsnění: 3
  • Koeficient Uf: 0,92 W/(m²K)
  • Koeficient Ug: 0,5 W/(m²K)
  • Koeficient Uw: od 0,74 W/(m²K)
  • Standardní kování: MACO Multi-Matic

Katalogy ke stažení:

Barevné možnosti:

Zlatý dub
Tmavý dub
Ořech
Mahagon
Čokoládově hnědá
Bílá
Basaltgrau
Antracitově šedá

Winchester
Světlý dub
Světle šedá
Silbergrau
Siena Rosso
Siena Noce
Schiefergrau
Sheffield oak light
Sheffield oak grey
Quarzgrau
Oregon III
Metbrush messing
Macore
Douglaska pruhovaná
Bergkiefer
Alux graualuminium
Achtgrau

Zinkgelb
Weinrot
Tmavě červená
Tannengrün
Smaragdgrün
Schwarzbraun
Shogun AF
Shogun AD
Shogun AC
Rubinrot
Rosewood
Quart platin
Papyrusweiss
Ocelově modrá
Monumentengrün
Monumentenblau
Mechově zelená
Kobaltblau
Karmin rot
Hellelfenbein
Eiche rustikal
Earl platin
Douglasie
Crown platin
Cremeweiss
Briliantově modrá
Bílá
Aluminium gebürstet

Umbra ultramatt
Tannengrün ultramatt
Stahlblau ultramatt
Monumentengrün ultramatt
Graphitschwarz ultramatt
Fernstergrau ultramatt
Anthrazit ultramatt

Okna v systému VEKA Softline 82 MD jsou revolučním řešením splňujícím nejvyšší požadavky pro energeticky úsporné nebo pasivní domy. Dokonalé termoizolační parametry tato plastová okna získávají díky použití řady postupů, jejichž cílem je zvýšení efektivity tepelné a akustické izolace. Okna VEKA Softline 82 MD zajišťují nejen dokonalou tepelnou izolaci, ale jsou také designovým prvkem domu. Rámy a křídla poskytují široký rozsah možností tvorby elegantních i moderních oken obohacených o velká zasklení, která rozjasní každý interiér. Okna VEKA Softline 82 MD nachází své využití také v bytech a rodinných domech situovaných u rušných ulic.

Okna VEKA Softline 82 MD charakterizuje velmi dobré spojení energeticky úsporných vlastností a vysoké funkčnosti. Nepopíratelnou výhodou tohoto systému je použití trojitého těsnícího systému obvodových těsnění s doplňujícím středovým těsněním v rámu, doplněných o izolační trojsklo s teplým rámečkem. Díky tomu okna využívající systému Softline 82 MD zajišťují vysokou energetickou úsporu (koeficient úniku tepla pro celé okno až Uw=0,7 W/m2K), stejně jako skvělé parametry izolace hluku, chladu a vlhkosti. Vysoká odolnost vůči mechanickému působení a změnám teplot vyplývá z parametrů profilů vyrobených v nejvyšším standardu a použití speciálních pozinkovaných ocelových výztuží v oknech a rámech zaručujících vysokou odolnost výsledného produktu.

Okna VEKA Softline 82 MD jsou okna profilové třídy A, tj. tloušťka vnějších stěn profilu je minimálně 2,8 mm. Okna nabízíme ve standardu s trojsklem Ug=0,6 W/m2K a ultra tenkým svárem V-Perfect. Díky svým vlastnostem jsou ideální do novostaveb a pasivních domů.

Chcete vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, nebo zajistit nezávazné zaměření pro Vaše nová okna, dveře nebo vrata? Kontaktujte nás prostřednictvím formulářů níže. Naši odborníci Vám poradí s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Mám zájem o
nezávaznou cenovou nabídku

Vypracování nabídky je velmi snadné - stačí nám poslat několik základních informací o tom, co potřebujete a jaké jsou Vaše požadavky. Následně Vám připravíme individuální nabídku s konkrétními cenami.

Chci cenovou nabídku

Mám zájem o
nezávazné zaměření

Nechte naše odborníky provést zdarma zaměření přímo na místě stavby. Na základě těchto údajů Vám vypracujeme individuální a nezávaznou cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Chci zaměření