Plastové balkonové dveře

REHAU Synego

Parametry:

  • Výrobce: Rehau, Německo
  • Profilová třída: B
  • Stavební hloubka: 190 mm
  • Počet komor (rám/křídlo): 5/3
  • Počet těsnění: 2
  • Koeficient Uf: 1,3 W/(m²K)
  • Koeficient Ug: od 0,5 W/(m²K)
  • Koeficient Ud: 0,79 W/(m²K)*
  • Standardní kování: Siegienia-Aubi

* Vzorové hodnoty pro konfiguraci profilového paketu Panorama 40, skel a distančních rámečků při výpočtu u dvoukřídlých dveří se schématem A o velikosti 2,00 m (š) x 2,18 m (v)

Katalogy ke stažení:

Barevné možnosti:

Zlatý dub
Winchester
Tmavý dub
Šedá struktura dřeva
Ořech
Mahagon
Čokoládová hnědá
Černá Ulti Matt
Antracit struktura dřeva
Antracit hladký

Woodec Turner Oak Malt
Siena PN noche
Oregon
Měkká třešeň
Mechově zelená
Macore
Kartáčovaný hliník
Irský dub
Dub Sheffield světlý
Dub Sheffield šedý
Douglas
Bříza
Břidlice šedá hladká
Borovice
Amaretto třešeň

Mechanismus zdvižně posuvných dveří, neboli HS-portálů, byl navržen pro otvírání velkých prosklených ploch. Vysoký komfort obsluhy, nízký práh a skvělé tepelně-izolační vlastnosti jsou parametry, které jsou nejen u velkých posuvných křídel velmi žádoucí.

Díky mechanismu kování a konstrukčnímu řešení je možné zdvižně posuvné křídlo z profilu Synego HST S983 vyrábět v bílém provedení až do rozměru 3000 x 2600 mm, v barevném pak do rozměru 2500 x 2500 mm.

Díky promyšleným ložiskovým pojezdům a velké pákové klice dosáhneme snadného ovládání posuvného pole i při značné hmotnosti prvku. Na různé rozměrové velikosti stavebních otvorů a různá přání investorů jsou vhodná jiná členění prvků.

Chcete vypracovat nezávaznou cenovou nabídku, nebo zajistit nezávazné zaměření pro Vaše nová okna, dveře nebo vrata? Kontaktujte nás prostřednictvím formulářů níže. Naši odborníci Vám poradí s výběrem produktů, které budou odpovídat Vašim požadavkům a potřebám.

Mám zájem o
nezávaznou cenovou nabídku

Vypracování nabídky je velmi snadné - stačí nám poslat několik základních informací o tom, co potřebujete a jaké jsou Vaše požadavky. Následně Vám připravíme individuální nabídku s konkrétními cenami.

Chci cenovou nabídku

Mám zájem o
nezávazné zaměření

Nechte naše odborníky provést zdarma zaměření přímo na místě stavby. Na základě těchto údajů Vám vypracujeme individuální a nezávaznou cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Chci zaměření